GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7919682
nr 791 9682
Tallrikar
Ett par, Japan, 1700-/1800-tal, Dia22
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:55:24
100 kr
600 kr
400 kr
600 kr
700 kr